KALLIOPE VX USB Stereo Headset Druckansicht | Download High-Res JPG
 
SearchAdvanced search
Search in the following areas:

New products:

  • linksrechts
    SILK Cleaning Cloth, Cotton
 
 
 

* Not

Belirtilen fiyatlara %19 KDV dahil olup ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir.

 
 
 

KALLIOPE VX USB Stereo Headset

 

Frequently Asked Questions

Kulaklığın mikrofon sesi çok kısık. Kayıt sesini nasıl yükseltebilirim?
Bunun için "Mikrofon boost" veya "Mikrofon güçlendirme ayarı" olarak da adlandırılan mikrofon güçlendirmesini etkinleştirin. Bu özelliği birçok Windows® sistemlerinde denetim masasının "Ses" - "Kayıt" bölümünde veya bazı durumda bir alt menüde bulabilirsiniz. Fakat bu özellik, kullanılan ses kartına göre bazı sistemlerde mevcut değil.
Kulaklığım, USB-3.0 bağlantısında çalışmıyor, bunun nedeni ne olabilir?
Bu sorun, genelde eski USB-3.0 sürücüler tarafından sağlanan yetersiz ses kartı desteğinden kaynaklanıyor. Lütfen USB-3.0 arayüzü sürücülerini güncelleyin.
Kulaklık seti bağlanmasına rağmen oyun sesi neden televizyon üzerinden aktarılır?
PS3®, oyun seslerinin yalnızca televizyon ya da bağlanan bir ses sistemi üzerinden aktarılmasına izin veriyor. Kulaklık setleri bu konsolda yalnızca konuşmaların aktarımı (Voice Chat) için uygundur.
Bu kulaklık seti PS3® ile uyumlu mu?
Evet. Lütfen USB kulaklık setlerinin PS3®′e yalnızca konuşmaların aktarımı (Voice Chat) için kullanılabildiğini ve oyun seslerinin televizyon ya da stereo müzik seti üzerinden aktarılmaya devam ettiğini dikkate alın.
Kulaklık ya da hoparlör sistemim için sürücüleri nereden bulabilirim?
Jak ile bağlanan hoparlör sistemleri ve kulaklıklar bir PC/Notebook ile çalıştırmak için de herhangi bir sürücüye gerek duymazlar. Sadece PC′nin ses kartının bir sürücüye ihtayacı olur, bunu da ilgili üreticinin internet sayfalarından bulabilirsiniz.
Personal customer supportOverview of downloads