STRIKE Gamepad, silver Druckansicht | Download High-Res JPG
 
HledatRozšířené hledání
Hledat v následných oblastech:

Informace o nových výrobcích:

  • linksrechts
    SILK Mousepad, Rabbit
 
 
 

* Upozornení

Uvedené ceny jsou vcetne 19% DPH a mohou být mezi jednotlivými zememi odlišné.

 
 
 

STRIKE Gamepad, silver

 

Řídicí program a jiné programové vybavení

SL-6535-01_Driver.zip
  • Version :
  • Filesize: 1,31 MB
  • Řeč:
  • Operační systém: Win XP (32-Bit) / Win Vista (32-Bit) / Win Vista (64-Bit) / Windows 7 (32-Bit) / Windows 7 (64-Bit)
  • Description: Driver

Návody

SL-6535-01_QIG.pdf
  • Filesize: 5,03 MB
  • Description: QIG

Opakovaně položené otázky

Po instalaci nejnovějších budících programů pro Windows 8 se při vyvolání menu nastavení a testovacích menu pro vibrace controlleru zobrazí v Řízení systému chybová zpráva, načež menu budícího programu se zhroutí.
Tento gamepad byl vyvinut pro generace Windows až Windows 7, ale je také kompatibilní s Windows 8: Navzdory této chybové zprávě v menu budícího programu fungují vibrace v hrách bez problémů s vibrační podporou. Vezměte prosím na vědomí, že tento gamepad podporuje pouze titul DirectInput a vibrační funkce je také závislá na hře.
Můj gamepad, volant nebo joystick nefunguje.
Prosím, zkontrolujte správnou funkci vstupního zařízení v herním řízení Windows®. Za tím účelem otevřete systémové řízení. Ve Windows® XP zvolte zápis „Herní řízení“, a v jiných verzích Windows® zvolte zápis „Zařízení a tiskárna“. Zde by mělo být uvedeno zařízení, které je třeba zkontrolovat. Kliknutím pravou klávesou na zobrazené zařízení zvolte „Nastavení herního řízení“. Dvojitým kliknutím na název zařízení v seznamu instalovaných herních zařízení se dostanete k vlastnostem vstupního zařízení. Zařízení zkontrolujte stisknutím tlačítka nebo ovládáním osí. V testovacím poli by se měla současně zobrazit zadání.
pravý analogový stick aktivuje při pohybech pouze jedno z tlačítek 1 až 4.
Pro použití pravého analogového sticku přepněte gamepad do analogového režimu. K tomu stiskněte jednou „analogové“ tlačítko.
Jak mohu použít joystick/gamepad pro hraní her, které podporují pouze myši nebo klávesnice jako vstupní zařízení?
To je možné pouze prostřednictvím speciálního softwaru. Příslušné programy jsou k dispozici jako freeware a snadno jsou k nalezení prostřednictvím web vyhledávačů.
Mé herní zařízení nereaguje.
U mnoha her je klávesnice přednastavena jako vstupní zařízení. Otevřete možnosti, popř. ovládání vaší hry a vyberte požadované vstupní zařízení svého herního zařízení. O možnostech nastavení se více dozvíte v uživatelské příručce hry.
Personal customer supportPřehled nabídek ke stažení