STRIKE FX Wireless Gamepad, black Druckansicht | Download High-Res JPG
 
HledatRozšířené hledání
Hledat v následných oblastech:

Informace o nových výrobcích:

 • linksrechts
  CORDAO Cord Sleeve, 7 inch, brown
 
 
 

* Upozornení

Uvedené ceny jsou vcetne 19% DPH a mohou být mezi jednotlivými zememi odlišné.

 
 
 

STRIKE FX Wireless Gamepad, black

 

Řídicí program a jiné programové vybavení

SL-4443-SBK-01-STRIKE_FX.zip
 • Version : 1.0
 • Filesize: 4,10 MB
 • Řeč:
 • Operační systém: Win 2000 / Win XP (32-Bit) / Win Vista (32-Bit) / Win Vista (64-Bit) / Windows 7 (32-Bit) / Windows 7 (64-Bit)
 • Description: Windows driver
SL-4443-SBK-01-V2_STRIKE_FX.zip
 • Version : 2.0
 • Filesize: 3,46 MB
 • Řeč:
 • Operační systém: Win XP (32-Bit) / Win Vista (32-Bit) / Win Vista (64-Bit) / Windows 7 (32-Bit) / Windows 7 (64-Bit)
 • Description: Windows driver for version V2

Návody

SL-4443-XXX-01-V2_QIG_view-trans.pdf
 • Filesize: 0,58 MB
 • Description: QIG SL-4443

Opakovaně položené otázky

Podpoří gamepad na PS3® také SIXAXIS® řízení pohybů tak, jak to nabízí Sony® gamepad?
Ne. Tento gamepad byl vyvinut pro optimální řízení her s analogovými páčkami, a proto nepodporuje SIXAXIS ® řízení pohybů. Tedy případně deaktivujte tuto funkci deaktivujte tedy v herních možnostech.
Jak změním rádiový kanál ovladače?
Rádiový kanál tohoto ovladače je nastaven napevno a nelze jej změnit. Každý ovladač je propojen s přiloženým přijímačem.
Po připojení na můj počítač se přijímač sice rozpozná, ale nedojde k navázání spojení s gamepadem. Všechny diody LED na gamepadu svítí, avšak přístroj nereaguje.
Prosím, stiskněte tlačítko reset na spodní straně gamepadu. K tomu potřebujete ostrý předmět, jako je například kancelářská sponka. Poté by mělo automaticky dojít k navázaní spojení mezi gamepadem a přijímačem.
Po instalaci gamepadu na můj počítač s Windows je tento sice detekován, ale klávesy 1 až 4 (trojúhelník, kruh, X a čtverec) nemají žádnou funkci.
Prosím odpojte USB přijímač a deinstalujte řídicí program SPEEDLINK a standardní řídicí program Windowsu (HID-Gamepad-řídicí program). Restartujte systém a nainstalujte nejnovější řídicí program z webových stránek SPEED LINK. Dbejte při tom na správnou verzi řídicího programu pro Váš model gamepad. Poté opět připojte USB přijímač.
Po instalaci gamepadu na můj počítač s Windows je sice tato detekována a je navázáno spojení, avšak nefunguje.
Ujistěte se, zda je nainstalovaná správná verze řídicího programu pro Váš model gamepadu. Otevřte poté menu řídicího programu gamepadu Ovládáním systému Windows („controller her“) a vyvolejte stranu menu „Effect Page“. Poté můžete používat gamepad normálně.
Gamepad nenaváže spojení k přijímači.
Nejdříve úplně nabijte akumulátor gamepadu a pokuste se vzápětí o navázání spojení tak, jak je popsáno v návodu. Pokud se i nadále nenaváže žádné spojení, vytáhněte radiopřijímač ze zdířky USB. Stiskněte nyní tlačítko „Home“ gamepadu, vyčkejte pět sekund a stiskněte jej znovu. Diody LED nyní by měly blikat rychle. Zapojte přijímač opět do USB zdířky. Hned poté by se mělo navázat spojení.
Na displeji LED gamepadu se při provozu na PS3® nezobrazí správné číslo controlleru.
Na displeji LED gamepadu se při použití určitých PS3®-Firmware verzí (3.5 nebo novější) uvede nesprávné číslo controlleru. Na aktuálně přiřazené číslo controlleru je možné se ale i nadále podívat v hlavním menu PS3® jedním stisknutím tlačítka HOME. Toto nemá žádný vliv na funkčnost STRIKE-FX gamepadu, také lze použít bez problémů více gamepadů současně.
Personal customer supportPřehled nabídek ke stažení