STRIKE FX Wireless Gamepad, black Druckansicht | Download High-Res JPG
 
SearchAdvanced search
Search in the following areas:

New products:

 • linksrechts
  SENTEA Universal Case, 7 inch, grey-brown
 
 
 

* Not

Belirtilen fiyatlara %19 KDV dahil olup ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir.

 
 
 

STRIKE FX Wireless Gamepad, black

 

Drivers and other Software

SL-4443-SBK-01-STRIKE_FX.zip
 • Version : 1.0
 • Filesize: 4,10 MB
 • Language:
 • Operating system: Win 2000 / Win XP (32-Bit) / Win Vista (32-Bit) / Win Vista (64-Bit) / Windows 7 (32-Bit) / Windows 7 (64-Bit)
 • Description: Windows driver
SL-4443-SBK-01-V2_STRIKE_FX.zip
 • Version : 2.0
 • Filesize: 3,46 MB
 • Language:
 • Operating system: Win XP (32-Bit) / Win Vista (32-Bit) / Win Vista (64-Bit) / Windows 7 (32-Bit) / Windows 7 (64-Bit)
 • Description: Windows driver for version V2

Manuals

SL-4443-XXX-01-V2_QIG_view-trans.pdf
 • Filesize: 0,58 MB
 • Description: QIG SL-4443

Frequently Asked Questions

PS3®′teki oyun pedi, Sony® oyun pedi gibi SIXAXIS® hareket kumandasını da destekliyor mu?
Hayır. Bu oyun pedi, analog stickli oyunların optimum kumandası için tasarlanmıştır ve bu nedenle SIXAXIS® hareket kumandasını desteklemez. Gerekirse lütfen oyun ayarlarında bu fonksiyonu devreden çıkarın.
Gamepad′in telsiz kanalını nasıl değiştirebilirim?
Bu Gamepad′inin telsiz kanalı sabittir ve değiştirilemez. Her Gamepad beraberinde bulunan alıcıya bağlıdır.
Bilgisayarıma bağladıktan sonra alıcı tanınıyor, fakat Gamepad bağlanmıyor. Gamepad üzerindeki tüm LED′ler yanıyor, fakat aygıt reaksiyon göstermiyor.
Lütfen Gamepad′in alt kısmındaki Reset tuşuna basın. Bunun için ataç gibi sivri bir nesneye ihtiyacınız olacaktır. Ardından Gamepad otomatik olarak alıcıya bağlanmalıdır.
Gamepad, Windows işletim sistemli bilgisayarıma kurulumundan sonra tanınıyor, fakat 1 ile 4 arası tuşlar (üçgen, çember, X ve dörtgen) çalışmıyor.
Lütfen USB alıcısını çıkarıp SPEEDLINK sürücüsünü ve Windows standart sürücüsünü (HID-Gamepad sürücüsü) kaldırın. Ardından sistemi yeniden başlatın ve en yeni sürücüleri SPEEDLINK web sayfasından yükleyip kurulumunu yapın. Bu sırada lütfen Gamepad modelinizin doğru sürücü sürümüne dikkat edin. Şimdi USB alıcısını tekrar bağlayın.
Gamepad, Windows işletim sistemli bilgisayarıma kurulumundan sonra program tarafından tanınıyor ve bağlanıyor, fakat çalışmıyor.
Gamepad modeliniz için doğru sürücü sürümünün kurulmuş olduğundan emin olun. Ardından Gamepad′in sürücü menüsünü Windows Denetim Masası ("Oyun kumandası") üzerinden açın ve "Efect Page" menü sayfasını bir kez çağırın. Sonra Gamepad′i normal şekilde kullanabilirsiniz.
Gamepad alıcı ile bağlantı kurmuyor.
Önce Gamepad′in aküsünü tamamen şarj edin ve ardından kullanım kılavuzunda tarif edildiği gibi bağlantı kurmaya çalışın. Yine bağlantı kurulamıyorsa, kablosuz alıcıyı USB yuvasından çekip çıkarın. Şimdi Gamepad′in „Home“ tuşuna basın, beş saniye bekleyin ve ardından tekrar basın. LED′ler hızlı bir şekilde yanıp sönmelidir. Şimdi alıcıyı tekrar USB yuvasına takın. Şimdi bağlantı oluşturulmalıdır.
Gamepad′in LED göstergesi, PS3® ile çalıştırılırken doğru kumanda numarasını göstermiyor.
Belirli PS3® bellenim versiyonlarında (3.5 veya daha yeni) Gamepad′in LED göstergesi doğru kumanda numarasını belirtmiyor. Ancak güncel atanan kumanda numarası öncekilerde olduğu gibi PS3® ana menüsünden HOME tuşuna bir kez basıldığında görüntülenebiliyor. Bu durum STRIKE-FX-Gamepad′inin işlevselliğine etki etmiyor, birden fazla Gamepad de sorunsuz bir şekilde aynı anda kullanılabiliyor.
Personal customer supportOverview of downloads