HledatRozšířené hledání
Hledat v následných oblastech:

Informace o nových výrobcích:

  • linksrechts
    GUARD Protection Cover for Nintendo Switch Station, bla...
 
 
 

* Upozornení

Uvedené ceny jsou vcetne 19% DPH a mohou být mezi jednotlivými zememi odlišné.

 
 
 

XEOX Pro Analog Gamepad - Wireless - for PS3/PC, black

 

Řídicí program a jiné programové vybavení

SL-4446-BK_Windows_driver_V1.0.zip
  • Version :
  • Filesize: 3,46 MB
  • Řeč:
  • Operační systém: Win XP (32-Bit) / Win Vista (32-Bit) / Win Vista (64-Bit) / Windows 7 (32-Bit) / Windows 7 (64-Bit) / Windows 8 (32 Bit) / Windows 8 (64 Bit)
  • Description: DirectInput Windows driver for SL4446-BK/SL-4446-BK-01

Návody

L-4446-BK_Manual_V1.0.pdf
  • Filesize: 1,26 MB
  • Description: QIG SL-4446-BK

Opakovaně položené otázky

Můj gamepad, volant nebo joystick nefunguje.
Prosím, zkontrolujte správnou funkci vstupního zařízení v herním řízení Windows®. Za tím účelem otevřete systémové řízení. Ve Windows® XP zvolte zápis „Herní řízení“, a v jiných verzích Windows® zvolte zápis „Zařízení a tiskárna“. Zde by mělo být uvedeno zařízení, které je třeba zkontrolovat. Kliknutím pravou klávesou na zobrazené zařízení zvolte „Nastavení herního řízení“. Dvojitým kliknutím na název zařízení v seznamu instalovaných herních zařízení se dostanete k vlastnostem vstupního zařízení. Zařízení zkontrolujte stisknutím tlačítka nebo ovládáním osí. V testovacím poli by se měla současně zobrazit zadání.
Na PC nebo na PS3 gamepad nefunguje správně.
Dbejte na to, aby posuvný přepínač na přijímači USB se nacházel ve správné poloze: „PC“ pro použití na PC se systémem Windows® nebo pro konzolu „PS3“.
Podpoří gamepad na PS3® také SIXAXIS® řízení pohybů tak, jak to nabízí Sony® gamepad?
Ne. Tento gamepad byl vyvinut pro optimální řízení her s analogovými páčkami, a proto nepodporuje SIXAXIS ® řízení pohybů. Tedy případně deaktivujte tuto funkci deaktivujte tedy v herních možnostech.
Proč nelze stisknout současně tlačítka Trigger (R2 a L2)?
Signály z těchto dvou tlačítek jsou na stejné ose, a proto se vzájemně ruší, jakmile se obě tlačítka stisknou současně. U mnoha her to umožňuje optimální řízení. V opačném případě zvolte rozvržení klávesnice ve hře tak, že není nutné současné stisknutí obou spouštěcích tlačítek Trigger.
Osobní služby zákazníkůmPřehled nabídek ke stažení