Bullfrog Gamepad Druckansicht | Download High-Res JPG
 

www.speedlink.com

KeresésBővített keresés
Keresés az alábbi területeken:

Termékújdonságok:

  • linksrechts
    TRITON Stereo Headset, black-silver
    € 29.99 *
 
 
 

* Megjegyzés

UA megadott árak 19% áfát tartalmaznak és országtól függően eltérőek lehetnek.

 
 
 

Bullfrog Gamepad

 

Meghajtók és egyéb szoftvetrek

sl-6540vista32_64.zip
  • Version : 3.50
  • Filesize: 1,26 MB
  • Nyelv: en
  • Operációs rendszer: Win Vista (32-Bit) / Win Vista (64-Bit)
  • Description: Vista 32-bit and 64-bit Driver for Devices with Vesion Number 3.0 .
sl-6538_40_41_xp64.zip
  • Version : N/A
  • Filesize: 2,98 MB
  • Nyelv: en
  • Operációs rendszer: Win XP (64-Bit)
  • Description: Driver for Win XP 64 bit System.
sl-6540_3.15.zip
  • Version : 3.15
  • Filesize: 1,19 MB
  • Nyelv: en
  • Operációs rendszer: Win 98 / Win ME / Win 2000 / Win XP (32-Bit)
  • Description: Meghajtó a játékpad-hez habszivacs védõgyûrûvel az analóg karon. Ez a meghajtó nem kompatibilis a Bullfrog sorozat más játékpad-jeivel.
sl-6540_3.0_t.zip
  • Version : 3.0
  • Filesize: 1,10 MB
  • Nyelv: de
  • Operációs rendszer: Win 95 / Win 98 / Win ME / Win 2000 / Win XP (32-Bit)
  • Description: Meghajtó a Bullfrog játékpad-hez Windows 95/98/ME/2000/XP operációs rendszerek alatt.
sl-6540_t.zip
  • Version : N/A
  • Filesize: 0,59 MB
  • Nyelv: en
  • Operációs rendszer: Win 95 / Win 98 / Win ME / Win 2000
  • Description: Meghajtó a Bullfrog játékpad-hez Windows 95/98/ME és 2000 operációs rendszer alatt.

Leírások

sl-6540_man_neu.pdf
  • Filesize: 0,22 MB

Gyakran ismételt kérdések

Hogyan játszatok ezzel a botkormánnyal/játékpaddel olyan játékokat, melyek csak az egeret vagy billentyűzetet fogadják el beadó készülékként?
Ez csak speciális kiegészítő szoftverrel lehetséges. A megfelelő programok ingyen kaphatóak, és egyszerűen megtalálhatók, ha a böngészőkben rájuk keresünk.
Az USB készülékem a Windows XP SP1 nem ismeri fel vagy nem működik helyesen.
Kérjük telepítse a Microsoft USB Patch KB822603-át, ez megszünteti az USB készülékek problémáit.
A játékpadom, kormányom, joystickom, headsetem, USB hangkártyám vagy webkamerám meghajtóját nem lehet telepíteni.
A meghajtó telepítése előtt fejezze be a víruskeresést. Sikeres telepítés után ismét aktiválni lehet a víruskeresőt.
A játék nem indul, a képernyõ sötét marad.
Induláskor minden játék lekérdezi a hardvert, pl. a videokártyát, a hangkártyát és az USB interfészt. Ellenõrizze, hogy az Eszközkezelõben a videokártya, a hangkártya és az USB interfész helyesen, sárga vagy piros jel nélkül jelenik-e meg. Ebben az esetben lépjen kapcsolatba a hangkártya vagy a számítógép gyártójával.
A Colin McRae Rally 3 nem indul, a képernyõ sötét marad. A háttérben a "Sound_Initialise() : Can`t use Sound Hardware" hibaüzenet jelenik meg.
Installálja újra a hangkártyáját. Ha helyesen van installálva a hangkártya az Eszközkezelõben, akkor indul el a játék.
Az USB-s billentyûzet csatlakoztatáskor "Ismeretlen eszköz"-ként installálódik.
Használjon lehetõség szerint AMD processzort VIA chipkészlettel és Windows 98 SE legyen telepítve. Ebben az esetben az USB-s eszközök részben vagy egyáltalán nem lesznek felismerve. Az alábbi link alatt talál a probléma megoldására frissítést a Microsofttól:http://www.microsoft.com/downloads/release.asp?ReleaseID=12904Másik ok egy HUB használata lehet. Csatlakoztassa a játékeszközt, a botkormányt/gamepadet/kormánykereket ezt követõen közvetlenül a számítógéphez.
A játékvezérlõm nem reagál.
Sok játéknál a billentyûzet van elõre beállítva beviteli eszközként. Nyissa meg a játék opcióit, ill. vezérlését és válassza ki a játékvezérlõt kívánt beviteli eszközként. A beállítási opciókról többet tudhat meg a játék kézikönyvébõl.
Personal customer supportLetöltési nézet